Get Adobe Flash player

Çelikev Tek Katlı Bilgileri

Çelik Ev Özellikler

Çelik Ev Özellikleri :

Çelik ev özellikle estetik ve güvenliği önceleyenlerin ilk tercihi çelik ev dir. Estetik görünümü ve çelik kontrülüsyon yapısıyla Merlin çelik evde yüksek güven var. Kısa süreli kolay kurulumu ve Demonte özelliğiyle de ayrıcalıklar sunuyor.

Çelik Ev ve Çelik Villa lar Ekonomiktir.

Ön üretimli, fabrikasyon taşıyıcı elemanlar, düşük fiyata yüksek kalite sağlamakta ve inşaat Süresini çok kısaltmaktadır. Çelik, taşıma kapasitesinin ağırlığına oranı en yüksek olan malzemedir. Çeliğin yüksek taşıma kapasitesi sayesinde Çelik Yapı Elemanları, daha küçük kesit ve ölçülerde, daha hafif ve mükemmel kalitelerde üretilmektedir. Çelik Yapılarda taşıyıcı eleman boyutları, ahşap ve betona göre çok daha küçük olduğu için, çok daha fazla kullanım alanı elde edilmektedir.Bu da, yapı alanının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Fiyat dengesi ve kısa yapım süreleri, insanların daha erken yerleşmelerine imkan vererek daha az kira, faiz ve maliyet avantajı elde etmelerini sağlamaktadır.

Çelik Ev, Depreme karşı dayanıklıdır..

Çelik konstruksiyon evler ve yapılar Yüksek Mukavemeti, Esnekliği ve hafifliği sayesinde, Depreme karşı en dayanıklı inşaat malzemesidir. Hafif olması, aldığı darbelere kırılmadan karşı koyabilmesini sağlamaktadır. Deprem kuvvetini azaltacak tek unsur, Çelik Yapının hafifletilmesidir. Çünkü Çelik Yapı nın kütlesi ne kadar büyük olursa, depremin, üzerinde uygulayacağı kuvvet de o kadar büyük olacaktır. Çelik evler betonarme yapılara oranla yaklaşık 5 kat daha hafiftir. Bu da binaya gelen deprem yükünün, 5 kat daha az olması demektir.

Çelik Ev, Çevrecidir;

Çelik, dayanıklı ve tekrar kullanılabilen bir malzemedir. Çelik binaların sökülmesiyle çıkan malzeme, geri kazanılmaktadır. Hafif Çelik Yapımalzemeden yapılan bir Binanın iskeleti 7-8 hurda otomobilden elde edilebilmektedir. Buna karşılık, benzer bir yapıyı ahşaptan yapmak için yaklaşık 50 ağacın kesilmesi gerekmektedir.

Çelik Ev, Hızlıdır

Duyurular & Kampanyalar

Şu anda 786 konuk çevrimiçi